Biz Kimiz?

Lo easywear

Bu aslında, küçücükken, henüz 3 yaşındayken bir araya gelen iki küçük kızın en yakın arkadaş olmasının hikayesi. Okulun ilk günü heyecanında birbirini bulup sonra hiç bırakmayan bu küçük kızlar bizim kızlarımız. Birbirinden habersiz olan annelerini bir araya getirip bu markanın doğuşunu sağlayan 2 küçük kız. Aralarına 3. eklendiğinde çeteyi tamamlayıp asla birbirini bırakmayan, arkalarından bizi de sürükleyen bu çete Lo’nun beyin takımını oluşturuyor.

Yapmaya karar verdiğimiz her parçanın nihai kararını veren bu beyin takımı markanın geleceğinin ne olacağını belirliyor. Bir çocuk markasının ihtiyacı başka ne olabilir ki?

"Çocuk bakış açısı ve konfor". "EasyWear" konsepti; çocuklarımızın rahat ettiklerini giyme isteklerinin, her şeyin önünde olmasıyla, markamızın mottosu haline geldi. Tüm çocuklar, hem şık, hem de rahat olmayı hak ediyor, işte bu yüzden plajda geçirdikleri zamanlarını daha özel kılmak için beachwear olarak ortaya çıktık.

Lo olarak, çocuklarımızın, gelecek nesillerin ve başka canlıların yaşamlarını bugün ve gelecekte tehlikeye sokmadan üretim yapmak ilk hedefimiz. Aldığımız tüm kararların merkezinde doğaya saygı ve sürdürülebilirlik önceliğimiz. Bu yüzden tüm dokumalarımızı geri dönüşümlü iplerle, el tezgahlarında, zanaatkarlığı destekleyerek üretiyoruz.

2021 yılında çıktığımız bu yolda, 7 yaşlarında olan 3 kızın beğenilerini yansıtan markamızı, sevgi, özen ve saygı ile yarattığımıza inanıyoruz. "Loved one" (lo; sevdiğim) ve "Little one" (lo; küçüğüm) söylemlerinin kısaltılmışı olan, fransızcada "l'eau" (lo; su) suya gönderme yapan Lo isminin tüm hedeflerimizi barındırdığını düşünüyoruz.

Başa dön