İADE & DEĞİŞİM KOŞULLARI VE CAYMA HAKKI:

Siparişinizi takiben 14 gün içerisinde iade için başvurabilirsiniz. 14 günü geçen süreler için ne yazık ki iade ya da değişim kabul edemiyoruz.

Bir ürünün iade edilebilir olması için, size ulaştığı durumda, kullanılmamış, kirlenmemiş, zarar görmemiş, etiketleri ve hijyen bandı çıkarılmamış olması gerekir. Ürünün orijinal paketinde geri gönderilmesi beklenir. 

İade edilmek istenen ürünle beraber faturanın da verilecek adrese geri gönderilmesi gerekir.

İade ya da değişim ürünün incelenmesinden sonra kabul edilmeyebilir. Üründe bir leke, değişim, zarar görmüş bir yer, eksik bir parça, kullanıldığına dair bir iz varsa iade ya da değişim kabul edilemez.

Ürünlerinizi teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. 

Websitemizden sipariş vermekle, aşağıda bulunan Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin tüm hüküm ve koşullarıyla kabul etmiş sayılmaktasınız.

GERİ ÖDEMELER:

İade için gönderilen ürün elimize ulaşıp, kontrolden geçtiğinde, iadenin kabul ya da red bilgilendirmesi bir mail aracılığıyla yapılır.
Eğer iade kabul edildiyse, tarafımızdan, ödeme şeklinize göre kredi kartınıza ya da hesap numaranıza geri ödeme yapılır. Geri ödeme tarafımızdan yapıldıktan sonra hesabınıza ya da kredi kartınıza yansıması bankalar arası sistemden dolayı farklılık gösterebilir; bu süre 30 günü bulabilir. Bu süre üzerinde ne yazık ki bizim bir etkimiz olmayacaktır.

GEÇ YA DA KAYIP İADELER:
Eğer iade tutarı elinize ulaşmadıysa, lütfen önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin ve bankanızla iletişime geçin. Geri ödeme tarafımızdan yapıldıktan sonra hesabınıza ya da kredi kartınıza yansıması bankalar arası sistemden dolayı farklılık gösterebilir; bu süre 30 günü bulabilir. Bu süre üzerinde ne yazık ki bizim bir etkimiz olmayacaktır. Eğer yine de bir problem yaşıyorsanız lütfen info@loeasywear.com adresinden bizimle iletişime geçin.

DEĞİŞİM:
Aldığınız üründe bizden kaynaklı bir problem varsa ya da beden değişimi yapmak istiyorsanız, lütfen bize info@loeasywear.com mail adresinden ulaşın ve değiştirmek istediğiniz ürünü: Saray Mah. Sanayi Cad. No:36/3 Ümraniye İstanbul Türkiye adresine kargolayın.
Bir ürünün değiştirilebilir olması için, size ulaştığı durumda, kullanılmamış, kirlenmemiş, zarar görmemiş, etiketleri ve hijyen bandı çıkarılmamış olması gerekir. Ürünün orijinal paketinde geri gönderilmesi beklenir. 

HEDİYE DURUMUNDA:
Eğer ürün alınırken ödeme sayfasında "hediye" olarak işaretlenmişse, ürün iade edildikten sonra, iade oranı size özel hazırlanmış bir hediye çeki olarak gönderilecektir. Böyle bir işaretlemenin yapılmadığı durumlarda ise geri ödeme satın alanın hesabına/kredi kartına yapılacaktır.

Kargo adresi: Saray Mah. Sanayi Cad. No:36/3 Ümraniye İstanbul Türkiye
Ürün iadelerinde kargo masrafı tarafımızdan karşılanmaz.

Kargo bedeli geri iade edilemez. Kargo bedeli ile gitmiş siparişlerde iade durumda, kargo bedeli toplamdan çıkarılarak geri ödeme yapılır.

Yaşadığınız yere göre, değiştirilecek ürünlerin size ulaşması kargo sebepli, değişken olabilir.

 

Başa dön